TITLE

DESCRIPTION

Witaj szkoło!

Rok szkolny 2017/2018 to początek nowego etapu naszej edukacji. Czeka nas wiele zmian. Nowy wychowawca i nauczyciele, nowe przedmioty i zmiana systemu oceniania, egzaminy, sprawdziany itp. Ale nasza edukacja, to również mnóstwo ciekawych spotkań, przygód i wyzwań. Pragniemy nie tylko rozwijać naszą sferę intelektualną, ale również chcemy stać się ludźmi, dla których słowa: akceptacja, wyrozumiałość i empatia nie są obce. Chcemy rozwijać nasze pasje i odkrywać piękno otaczającej nas rzeczywistości. Jako klasa – usportowiona, realizujemy założenia autorskiego programu „BĘDĘ SPORTOWCEM”, którego celem jest, stworzenie warunków do wszechstronnego rozwoju fizycznego uczniów o różnym i indywidualnym dla siebie poziomie sprawności fizycznej. W związku z czym, sport stanowi dla nas nieodłączny element codzienności szkolnej. Wszystkie ręce na pokład. Zaczynamy niecodzienną, szkolną przygodę czwartoklasisty.

Chcemy żyć zdrowo - mamy zdjęcie na sportowo